• Spolu múdrejší 3

•

Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR vyhlásilo výzvu na predkladanie žiadostí o poskytnutie finančných prostriedkov na program doučovania „Spolu múdrejší 3“ na mesiace január až jún 2022.

Žiadosť o poskytnutie finančných prostriedkov sme vyplnili prostredníctvom elektronického formulára a teraz čakáme na výsledok, ktorý by mal byť vyhlásený 15.januára 2022.

Cieľom výzvy je podpora pre tie základné školy, ktoré budú prostredníctvom kvalitného a dostupného doučovania svojich žiakov, vytvárať podmienky na zlepšovanie ich vedomostí a zručností v hodinách mimo vyučovania v stanovenom rozsahu.

Vlastná realizácia „Spolu múdrejší 3“ bude od 17.januára až do 17.júna 2022 v skupinách 3-5 žiakov dvakrát v týždni v rozsahu dvoch vyučovacích hodín.

Projekt bol schválený, doučovanie začalo 17.januára 2022 v 5 skupinách.