• Chôdza v Bacúchu

CHôdza v bacúchu – cena jozefa pribilinca

10. október 2009, Bacúch

Cez víkend sa uskutočnili preteky chodcov na záver sezóny za účasti pretekárov z 5 štátov: Slovensko, Maďarsko, Srbsko, Ukrajina, Česko.

Žiaci našej školy boli prítomní na besede a autogramiáde so slovenskými olympionikmi Martinou Hrašnovou, Igorom Kováčom, Matejom Tóthom, Ivanom Kováčom a Alenou Kánovou.

Potom začali chodecké preteky žiakov a žiačok na 500 metrovom a kilometrovom okruhu , mužov a žien z piatich krajín na 10 kilometrov.

Vyhlásenie najúspešnejších chodcov a trénerov chôdze za rok 2009 bolo na programe o 18.00 a hlavnými aktérmi pri korunovácii boli pochopiteľne Matej Tóth s trénerom Jurajom Benčíkom.

Výsledky:

Muži - 10 km: