• Slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023

• Vážení rodičia, milí žiaci!
            V mene všetkých zamestnancov našej školy Vás srdečne pozývame na slávnostné otvorenie školského roka 2022/2023, ktoré sa uskutoční v pondelok 5. septembra 2022 o 8,00 hod. v budove Základnej školy Beňuš.
            Veríme, že čas strávený na letných dovolenkách a prázdninách ste si užili podľa vlastných predstáv tak, aby takto strávené chvíle sa mohli stať zdrojom energie a inšpirácie v novom školskom roku 2022/2023.
            Vážení rodičia, zároveň Vás prosíme, aby ste pred nástupom svojho dieťaťa do školy poslali cez svoje konto EduPage Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti (nájdete ho po prihlásení v časti Žiadosti/Vyhlásenia). V prípade, že sa do svojho konta EduPage neviete prihlásiť, tlačivo si môžete stiahnuť TU, vyplnené tlačivo Vaše dieťa odovzdá triednej pani učiteľke.
            Rodičia prvákov si nájdu prihlasovacie údaje do systému EduPage vo svojich mailových schránkach zadaných pri zápise dieťaťa do školy (skontrolujte aj zložku spam).
            Ďakujeme.

Vedenie školy